MATEUSZ GRONEK REALIZM I SURREALIZM

Mateusz Gronek realizm i surrealizmMATEUSZ GRONEK REALIZM I SURREALIZM

Mateusz Gronek realizm i surrealizm jest mniej więcej od połowy lat 80-tych jednym z najpopularniejszych trendów w tatuażu. Zobaczcie jakie podejście do niego ma nasz tatuażysta. To bardzo ciężki styl, wymagający pracy nad detalem, znajomości zasad rysunku i malarstwa na poziomie zaawansowanym lub a może także, talentu. Ten talent to nie tylko dar w sensie artystycznym ale również cierpliwość. Nie ma tutaj miejsca na pośpiech w zamian za co uzyskujemy wspaniałe efekty uniwersalnego tatuażu.

Mateusz próbował pracować w różnych stylach i jest przykładem tatuażysty uniwersalnego. Wie jak wbić kolor, położyć gładki cień a wszystko podkreślić konturem. Każde studio tatuażu marzy by mieć w swojej załodze takiego artystę. Cieszymy się i zapraszamy na dziarki do Gronka TUTAJ a wkrótce będziecie mogli przeczytać na naszych “łamach” wywiad z nim, co na pewno pozwoli na bliższe poznanie się z nim.

Reasumując, jeśli myślisz o portrecie jakiejś bliskiej ci osoby czy idola, to się nie zawiedziesz. Także wszelkiego rodzaju zwierzęta, kwiaty oraz pozostałe realne pomysły chętnie zrealizuje. Oczywiście może ci się to wydać nie wystarczające, wtedy wystarczyć dać mu nieco więcej wolności twórczej. Zaowocuje to nie zwykłą abstrakcją z której będziecie się cieszyli do końca życia 🙂

Zapraszamy do naszego studia tatuażu w gdańskim Wrzeszczu a dokładnie w Garnizonie. Wpadnij na kawę i jakąś rozmowę o tatuażach. Jesteśmy po to, by ci pomóc, doradzić, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości przy wyborze tatuażu i tatuatora. Nawet jeśli taki u nas jeszcze nie pracuje….

Instagram

0
Delikatne graficzne tatuaże, MegusławaWIELKIE OTWARCIE SZTORM TATTOO