Mateusz Gronek realizm i surrealizmMATEUSZ GRONEK KOLAŻ I NASZYWKI

Mateusz Gronek kolaż i naszywki w tatuażu jest czymś nowym w polskim środowisku a jednym z bardziej popularnym np. w Nowym Jorku. Collage sięga historią 200 p n.e. i został odkryty prawdopodobnie w Chinach. “Odkurzył” ten styl w światowej sztuce George Braque oraz Pablo Picasso.  

Każde studio tatuażu marzy by mieć w swojej załodze takiego kreatywnego artystę. Cieszymy się i zapraszamy na dziarki do Gronka TUTAJ a wkrótce będziecie mogli przeczytać na naszych “łamach” wywiad z nim, co na pewno pozwoli na bliższe poznanie się z nim. Nowością w jego pracach są tatuaże wyglądające jak naszywki. Wymagają one wielkiej precyzji ale efekt jest niesamowity. Nie wielu artystów tatuażu w Polsce wykonuje coś takiego.

Zdradzimy Wam jeszcze pewne fakty o tym tatuażyście ale nie mówcie nikomu. Bardzo lubi motory, kocha swoją rodzinę i jest chorobliwie ambitny. Czasami żegluje i robi pyszne rzeczy do jedzenia ale ciii…

Zapraszamy do naszego studia tatuażu w gdańskim Wrzeszczu a dokładnie w Garnizonie. Wpadnij na kawę od Nie Czapla i jakąś rozmowę o tatuażach. Jesteśmy po to, by ci pomóc, doradzić, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości przy wyborze tatuażu i tatuatora. Nawet jeśli taki u nas jeszcze nie pracuje….

Instagram

0
Alina - nowy lepszy szatanWIELKIE OTWARCIE SZTORM TATTOO