MARTA SILLOU CZERŃ I MROK

MARTA SILLOU CZERŃ I MROK jest absolwentką gdańskiej ASP. Jej ulubionym kolorem jest czarny i takie też są jej prace. Bywają do tego bardzo mroczne. Ta kobieta ma ogromne zacięcie artystyczne i pasję. Kiedy nie tatuuje to rysuje a kiedy nie rysuje to uczy rysować innych.

Jej projekty na tatuaże dzięki pracy na tablecie są bardzo miękkie i wyraziste. Łatwo można sobie wyobrazić je na skórze, kiedy oglądasz je na przykład siedząc w naszym studio tatuażu na kanapie popijając pyszną kawę. Dlatego Marta stara się je zawsze dokładnie przygotowywać i rzadko kiedy wymagają poprawek choćby kosmetycznych. Oczywistym walorem tych projektów jest także fakt, że po ich wykonaniu stają się naprawdę trwałe. Dzieje się tak ponieważ Sillou bazuje na kontraście, mocnym wbiciu czerni. Jeśli w dodatku lubisz mroczne, odjechane tematy z łatwością dojdziesz z tatuatorka do porozumienia. 

Sillou stara się wciąż poszukiwać nowej tematyki w tatuowaniu i tak na przykład pojawiają się w jej port folio w szalony sposób przerysowane postacie z bajek czy z różnorodnych mitologii. Specyficzny styl tatuowania i dbałość o szczegóły powoduje, ża tatuaże Marty są rozpoznawalne i jedyne w swoim rodzaju.

Zapraszamy do obejrzenia innych galerii z naszymi artystami oraz na umawianie się do Sillou

0
Maciej Lubiecki jako uniwersalny tatuażystaNie tylko satyryczne dotworkowe tatuaże