MARCELINA DOTWORK GRAFICZNE TATUAŻE

MARCELINA DOTWORK GRAFICZNE TATUAŻE

MARCELINA DOTWORK GRAFICZNE TATUAŻE

Marcelina dotwork graficzne tatuaże to jedna z naszych młodszych tatuatorek. Doskonale rozumie więc współczesne pokolenie dwudziestolatków.

Marcelina tworzy subtelne, oparte na grafice i z dominującym dotworkiem tatuaże. Sąś one bardzo precyzyjne, subtelne, delikatne, takie jak ona sama. W dodatku jeju wysoka kultura osobista, szczery uśmiech i szelmowskie pomysły dają nie powtarzalną i jedyna w swoim rodzaju MRCL.

Nasza Marcelina lubi jeździć na wszystkim, co przypomina łyżwy. Inspiruje się tym, co dookoła niej. Kocha drzewa i inne rośliny, a także teatr i jedzenie. To wszystko możemy odnaleźć w jej tatuażach, w których często sięga do swoich wspomnień. Te bliższe i dalsze wciąż przewijają się w jej projektach, które dają poczucie spokoju, równowagi a także radości, humoru oraz fantazji.

Nasze studio tatuażu stara się odkrywać i wspierać młodych artystów z ciekawymi pomysłami na tatuaże. Przyjemnie ogląda nam się wychodzących z naszych wnętrz uśmiechniętych klientów i zadowolonych ze swoich dzieł artystów. Każdy tatuaż ma swoją historię, swojego właściciela i swoje emocje. Dlatego są one zawsze nie powtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Dzisiaj przy mnogości tatuażystów jest i miejsce na tak wyjątkowe projekty, jak te właśnie od Marceliny. Zobacz na jej galerię i odszukaj w jej tatuażach odrobinę siebie.

Zapraszamy na umawianie się na konsultacje. 

0
Eddy Margres oldschool neotraditionalMaciej Lubiecki jako uniwersalny tatuażysta