Malowanie ściany, tatuowanie głowy

Malowanie ściany, tatuowanie głowy a do tego pokazowe strzyżenie. Tak nam się ciekawie poukładał dzień w salonie tatuazu. Uwielbiamy kreatywne chwile.

Studio tatuażu musi tętnić życiem. Jest to nasza dewiza, którą staramy wyróżnić się wśród innych tego typu miejsc w Gdańsku, Sopocie, Gdyni czy wręcz całej Polsce. Ten dzień był dla nas wyjątkowy. Po prostu okoliczności w piękny sposób zazębiały się wokół naszych tatuażowych pasji.

Sobota zaczęła się od przyjazdu Piotrka z warszawskiego salonu barberingu, Ferajny. Zrobił kilka kozackich fryzur pokazowych a na deser zafundował sobie tatuaż. Zdecydował się na tatuowanie u Emila.

Emil rozrysował kaligrafię na jego głowie, poukładał to jak należy. Już sam projekt tatuażu robił wrażenie i wszyscy nie mogli doczekać się finału. Oczywiście nie było lekko i nie jedna łezka z bólu pojawiła się w oku ale ostatecznie mieliśmy wspaniały tatuaż. Każdy salon tatuażu jest dumny z takich klientów a jeszcze bardziej z tatuażystów, którzy nie tylko podejmą się takich wyzwań ale w dodatku je kończą. I to w jakim stylu! W tym tatuażu jest wszystko co najlepsze bo mamy autorską dziarę, świetnie technicznie wykonaną i idealnie, anatomicznie układającą się. To po prostu świetnie wyglądający tatuaż na głowie i szyi.

Wieczorem Emil rozrysował jeszcze naszą ścianę. Staramy się co kilka miesięcy coś zmieniać w naszych wnętrzach, przede wszystkim naszą Ścianę. Licho nie Śpi, maluje, więc kolejny artystyczny projekt mieliśmy tego dnia zwieńczony. Tatuaż w Gdańsku potrzebuje nowych wyzwań, szerszego spojrzenia, kreatywnego podejścia no i efektu WOW! To przecież tak cieszy 🙂

Zobacz na galerię naszych kreatywnych artystów tatuażu TUTAJ

0
Kiedy przekłuć dziecku uszy?Pasjonujący wegański styl życia