Malarski tatuaż w stylu watercolor

Malarski tatuaż w stylu watercolor to kolejna historia jednego tatuażu wykonanego w naszym tattoo studio. Historia jest fajna bo związana z osobami z nami współpracującymi.

Na początku był Wieloryb. Pracuje z nami od otwarcia Sztorm Tattoo i jeszcze wcześniej. Kręci filmy o naszym studio tatuażu, fotografuje, przygotowuje grafiki. Taka nie tatuująca dusza artystyczna. Zaraził się tatuażem i teraz ten kilkudziesięcioletni Pan kończy dwa rękawy. No i on ma żonę. Aha. Ma też córkę, która uczęszcza to szkoły plastycznej, ale o niej pewnie kiedy indziej. No więc wracając do jego żony to też ma duszę artystyczną i lubi tatuaże. Jest grafikiem, projektantem i malarką.

Ostatnio miała urodziny a Wieloryb nie miał pomysłu na prezent. No to “kupił” jej tatuaż a ona wybrała naszą tatuatorkę, Avi. Wiecie jak to jest między artystkami. Znalazły wspólny język i umówiły się na realizację, czyli tatuowanie. A że obie są malarkami no to powstał taki projekt malarsko, akrylowo, watercolorowy. 

Fajnie, że ma męża, który filmuje bo to sfilmował, poskładał a my Wam to pokazujemy. Fajnie? No jak ma nie być fajnie, jak wieloryb zadowolony bo żona zadowolona a Avi zrobiła coś swojego, fajnego, oryginalnego.  No tak właśnie w Gdańsku tworzy się historia, historia (nie) jednego tatuażu.

Zobaczcie tutaj jakie fajne ślubne filmy też robi,

a jak nie lubisz tatuaży, co jest nie możliwe, to wpadnij do Sztormu na piercing.

0
Koronawirus czy zagraża tatuowaniu się?Septum przekłucie przegrody nosa