Maciej Lubiecki jako uniwersalny tatuażystaMaciej Lubiecki jako uniwersalny tatuażysta

Maciej Lubiecki jako uniwersalny tatuażysta, jest przedstawicielem artystów bardzo pożądanych.  Byli, są i będą bardzo poważani ze względu na jakość swoich prac, najlepsze rzemiosło. Nie ważne czy jest to old school czy realizm, tam każdy detal się zgadza, musi być perfekcyjny. Dlatego bardzo cieszymy się, że mamy Maćka w swojej załodze, w naszym Gdańskim Sztorm Tattoo Studio.  Pisząc jednak szczerze uważamy, że najbliżej jego serca leży kolorowy oraz czarno szary realizm i surrealizm. 🙂

Pod zdjęciami przeczytajcie kilka słów więcej o tatuatorze w mini wywiadzie.

Zapisz się na tatuaż lub zadaj pytanie.

 

1. Za co lubisz tatuaże i tatuowanie? Myślisz, że jest to coś, co chciałbyś robić do końca życia czy jednak inne pasje wygrają?

Maciek: W tatuowaniu podoba mi się to, że mój obrazek dociera do przeróżnych odbiorców. Powiedzmy że do galerii sztuki trafia określona grupa ludzi. Tatuaż z kolei, wraz z jego dumnym właścicielem, zobaczy ziomeczek z podwórka, kolega z pracy, ciocia z Mazur, dziadek, sąsiad czy ktokolwiek, komu może nie w głowie albo nie po drodze do galerii sztuki. W każdym razie, tatuażu nie da się schować do szuflady. Zawsze gdzieś ktoś go zauważy, nawet jeśli taka forma wizualna mu nie leży… i tak spojrzy.  

2. Najpierw była myśl, chcę tatuować, ale najpierw idę do szkoły uczyć się rysować czy to przyszło później? W czym wykształcenie ułatwia w tatuowaniu a w czym przeszkadza?

Zdecydowanie najpierw było rysowanie, od kiedy pamiętam, jakieś pierdoły w zeszycie, później dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak Liceum Plastyczne, gdzie popełniłem jakieś pierwsze tatuaże (a raczej dziary) później ASP, po skończeniu którego tatuowaniem zająłem się zawodowo. Rysunek z pewnością pomaga, ułatwia, a wręcz jest najważniejszy, ale technika tatuowania jest na równi z nim. Trzeba dopasować jedno do drugiego. 

3. Jaki styl najbardziej lubisz w tatuażu? Skąd czerpiesz inspiracje przy projektowaniu?

Maciek: Jest tyle fajnych styli w tatuażu, że nie jestem w stanie wybrać tylko jednego, który lubię. W każdym jest coś fajnego. 

Z projektowaniem tez jest różnie. Czasami coś przyjdzie do głowy z nikąd, czasami gdzieś coś zobaczę i rodzi się pomysł. To takie wzorki ode mnie. Ale najczęściej, po rozmowie z klientem,  gdy przedstawi mi swój plan, ja układam swój i powstaje wzór. 

4. O co chciałbyś poprosić swoich klientów? 

Maciek:  W sumie tylko o zaufanie. Wtedy wszystko będzie dobrze.

Zapraszamy do Sztorm Tattoo Studio Gdańsk na tatuaż od Maćka!

 

0
WIELKIE OTWARCIE SZTORM TATTOOMARTA SILLOU CZERŃ I MROK