LICHO NIE ŚPI KALIGRAFIA I GDAŃSK

Licho Nie Śpi, kaligrafia i Gdańsk to jest to co wyróżnia jego tatuaże. Emil studiował wzornictwo na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Teraz tworzy autorskie tatuaże.

Licho ma wiele pasji, które łączą się w jedną czyli tatuaże. Kocha muzykę, jazdę na rowerze i chill. To wszystko składa się na jego miłość do Gdańska, przede wszystkim jego industrialną, stoczniową część. W jego tatuażach często można odszukać stoczniowe żurawie a także inne elementy charakterystyczne dla Gdańska czy całego Trójmiasta.

Emil tworzy tatuaże w czerni i są one mocno graficzne. To co wyróżnia jego specyfikę pracy to to, że wszystkie jego projekty powstają spod jego ręki. Jest rysownikiem analogowym,. nie cyfrowym, i poświęca się temu bezgranicznie. Wierzy w siłę detalu i rzemieślniczego podejścia do tatuażu.

Wiele lat temu zaraził się liternictwem. Potrafi w wyjątkowy i specyficzny sposób tworzyć napisy. Wiele osób, chcących mieć napis na swoim ciele wyręcza się czcionkami z sieci. On w sposób autorski może go zaprojektować bezpośrednio na Twoim ciele.

Wiedza zdobyta na akademii Sztuk Pięknych pozwala w całej jego twórczości nie popełniać błędów rysunkowych. Przede wszystkim znajomość zasad ułatwia przeniesienie na tatuaż wiele pomysłów nie wypaczając ich a jednocześnie tworząc idealne rysunki.

Licho Nie Śpi czyli Emil jest postacią dobrze rozpoznawalną w świecie trójmiejskiego tatuażu. W związku z tym cieszymy się, że ze sztormowym wiatrem rozwija żagle i wypływa na ocean tatuażu.

ZOBACZ galerię innych naszych artystów.

0
Nie tylko satyryczne dotworkowe tatuażeANNA AVI ARTS