Kuba Tramecourt krakowski artysta

Kuba Tramecourt krakowski artysta po prostu jest. Te proste słowa piszę z pełną tego świadomością, bo znam jego przebieg kariery. Znamy się już chyba z 10 lat.

Kuba Tramecourt specjalizuje się w prostych, czarnych tatuażach opartych na czarnym konturze i wypełnieniu. Tatuowaniem zajmuje się od 5 lat, a większość inspiracji, co widać po najnowszych tatuażach, dostarcza mu jego pies – Henia. Chętnie narysuje też Twój odjechany pomysł.

Trafił na guest spot do Sztorm Tattoo studio całkiem niespodziewanie. Po prostu coś tam w innym studio nie wypaliło i napisał do mnie. W związku z tym, że znam jego ekscentryczny charakter oraz ponieważ nie widziałem go od długiego czasu, chętnie zgodziłem się na jego wizytę.

Fantastyczny czas spędziliśmy podczas kręcenia filmu.

Udaliśmy się do schroniska dla psów. Ponieważ byłem tam pierwszy raz, pozytywnie zaskoczyła mnie sytuacja zwierząt. Przestronne i czyste klatki, porządek to zapewne rzeczy, które zapadły mi w pamięci. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie wszędzie tak jest. Fantastycznie oraz refleksyjnie obserwowało się Kubę, miłośnika biednych psów, kundli, jak szybko łapał z nimi relacje. Merdające ogony i wesołe szczekanie wydaje się bardzo pozytywne pomimo wszechobecnych klatek.

Kuba zrobił w studio wiele ciekawych tatuaży, których motywem przewodnim oczywiście były psy. Ponadto spędziliśmy wiele twórczych chwil, rozmawiając o tatuażach, życiu, no i tam wiecie… Plotkach o krakowskiej scenie tatuażu. Pojawiło się również trochę wspomnień, kiedy spotykaliśmy się w krakowskim Kulcie za czasów Daveego, Edka i innych tatuatorów, którzy mieli ogromny wpływ na kształtowanie się polskiej sceny tatuażu w okolicy 2010r. Na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego wątku.

Studio tatuażu Sztorm Gdańsk zaprasza najciekawszych, polskich artystów tatuażu, żebyście mogli poznać jak szeroki świat tatuażu oferuje obecnie polska scena. Śledźcie nas na bieżąco. Wielu artystów potwierdziło przyjazd do Trójmiasta, do Garnizonu, do studia tatuażu Sztorm.

Prawdę mówiąc, każdy ich przyjazd jest dla nas małym, świętem tatuażu!

0
Inez Janiak maraton tatuażu