KRZYSZTOF RYBA RYBKA REALIZM

KRZYSZTOF RYBA RYBKA REALIZM

Krzysztof Ryba Rybka realizm w tatuażu jest jego stylem. Jego prace tworzone są głównie w szarościach i czerni. Idealnie wytatuuje portret jak i surrealistycznego demona.

Krzysiek jest tatuatorem z ogromnym szacunkiem do legend w tatuażu takich jak nasz rodzimy Andrzej Leńczuk czy przebywający od wielu lat w Krakowie Victor Portugal. Ponieważ ich styl mocno go inspiruje a także takich postaci jak Robert Hernandez czy Paul Booth, jego tatuaże są często mroczne i demoniczne. Prawie zawsze takie tatuaże wiążą się z muzyką słuchana przez ich wykonawców. Prawdopodobnie zawsze jest to muzyka mroczno metalowa czy rockowa. Rybka wybrał metal.

Pierwsze kroki stawiał w tatuażu w Anglii. Praca tam jednak nauczyła go ogromnego szacunku dla klienta oraz profesjonalnego podejścia do niego. Oznacza to również nie zamykanie się w swojej tematyce a staranie się spełnienia oczekiwań klientów. Przede wszystkim prace realistyczne i surrealistyczne takie jak portrety, motywy zwierzęce czy roślinne Krzysiek robi z ogromną pasją i zaangażowaniem.

Po pracy lubi wsiąść na rower i pojeździć po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Ponieważ stara się żyć zgodnie z naturą pasjonuje się również rzeźbą recyklingową. Ta forma sztuki relaksuje go również i jest formą innej sztuki, poza tatuatorską, w której się samorealizuje.

Zapreaszamyt serdecznie do kontaktu i przysyłanie swoich zapytań, inspiracji i referencji. Warto się z nim umówić na konsultacje, gdyż jego ciepła osobowość i ogromna wiedza na temat tatuażu, szybko rozwieje Wasze wątpliwości, o ile je macie. Jeśli nie, w krótkim czasie złapiecie wzajemny dobry kontakt pomiędzy sobą, który zaowocuje wspaniałymi tatuażami na Waszym ciele.

Dość często możecie go również spotkać w bydgoskim studio ZombieInk.

Śledźcie wydarzenia na naszej stronie internetowej.

0
WIELKIE OTWARCIE SZTORM TATTOOEddy Margres oldschool neotraditional