Konwencja tatuażu w Warszawie

Konwencja tatuażu w Warszawie jest dla nas bardzo ważna. Każde prestiżowe studio tatuażu powinno wziąć w nim udział. Nie każdy salon tattoo może. Dlaczego?

Jest to bodaj jedyny, polski festiwal tatuażu, który tak skutecznie stara się o zagranicznych artystów. Poza tym istnieje rygorystyczna weryfikacja tatuażystów z Polski, którzy mogą w niej wziąć udział.

Według mojej wiedzy, nie wiele salonów tatuażu i nie wszystkie studia tatuażu z Gdańska, Sopotu i Gdyni, choćby bardzo chcieli i wiele płacili, nie będą na WTC. Dla tych warszawskich organizatorów liczy się przede wszystkim jakość w tatuażu oraz dobre relacje pomiędzy uczestnikami. To one budują fajną atmosferę, o której głośno jest w całym świecie tatuażu.

W tym roku, jak zdrowie pozwoli, cała załoga Sztorm Tattoo Studio będzie obecna na stadionie Legii.

Tam właśnie odbędzie się po raz siódmy to święto tatuażu. Pisałem już wielokrotnie czekać nas tam będzie oprócz samego tatuowania wiele atrakcji a także można się będzie zapoznać z innymi tematami około tatuażowymi. Na pewno będziecie mogli liczyć na piercing. Wiele przekłuć wykonanych profesjonalnie. W naszym studio tatuażu Gdańsk już wkrótce za tego rodzaju przyjemności będzie odpowiadała Beata, która jest wiceprezeską Professionals Piercer Poland.

Na pewno znajdziecie, ci nie zadowoleni z tatuażu, informację o możliwościach związanych z usuwaniem tatuażu. Narosło wokół tego tematu wiele mitów. Warto zaczerpnąć informacje u źródeł.

A co powiecie “przy okazji” na jakąś ciekawą fryzurę męską? W Sztorm Tattoo Studio macie szansę usiąść u naszego barbera. W Warszawie również pojawi się barber shop. Wydaje mi się, że ta jedna i druga subkultura rzemieślnicza przeplata się coraz częściej a może raczej wraca do wspólnych korzeni?

Jeśli macie ochotę spędzić fajnie weekend zapraszamy na Warsaw Tattoo Convention. Wpadnijcie do naszego boksu a być może umówcie się jeszcze dzisiaj na jakiś tatuaż i jednego z naszych gdańskich tatuatorów? Śledźcie tez nas na wydarzeniach na Instagramie i Facebook, gdzie postaramy się zamieścić obszerną relację.

Po weekendzie podzielimy się z Wami naszymi wrażeniami TUTAJ

 

0
Filip Port tatuaż filmowyJustyna Yuka ilustracje surrealistyczne