Kontakt studio tatuażu Gdańsk

  Kontakt, studio tatuażu, Gdańsk, zobacz jak łatwo się poznać. Pogadajmy o tatuażach. Centrum Trójmiasta. Gdańsk Wrzeszcz, Garnizon.

  Sztorm Tattoo Studio
  ul. Norwida 13/U1, 80-280 Gdańsk

  Jesteśmy otwarci: poniedziałek-piątek 10:00-18:00 a w soboty 11:00-15:00

  kontakt@sztormtattoo.pl
  tel. +48 730 340 190

  Umów się na PIERCING TUTAJ

  Sztorm Sp. z o.o.: 43 1240 1271 1111 0010 7721 2402

  Kontakt studio tatuażu Gdańsk. Z wielką starannością wybraliśmy lokalizację salonu tatuażu Sztorm. Trójmiejski Garnizon jest znany wszystkim mieszkańcom, zarówno Gdańska jak i Sopotu czy Gdyni. Z tego powodu, że został stworzony by mieszkało się idealnie ludziom kreatywnym i pomysłowym, ceniącym sobie czas jak i kulturę. Ponieważ tutaj możesz smacznie zjeść, zrobić ekologiczne zakupy, poczytać książkę przy pysznej kawie czy wreszcie zrobić sobie tatuaż, miło się tutaj spędza czas. Zaglądnijcie do nas.

  Z naszego studia tatuażu jest zaledwie 5 minut spacerem od najlepiej skomunikowanego miejsca w Trójmieście. To tutaj właśnie w naszym sąsiedztwie jest Galeria Bałtycka jak i dworzec kolejowy Gdańsk Wrzeszcz. Kolejka SKM, pendolino, tramwaj, autobus, taksówka czyli co sobie tylko życzysz. Także z lotniska bardzo łatwo do nas dojechać właśnie dzięki lokalizacji studia tatuażu Sztorm.

  Dla osób ceniących sobie ekologię czekają w pobliżu studia liczne stojaki na rowery. Prawie wszyscy w Sztormie właśnie ten rodzaj transportu czyli rowery, cenią sobie najbardziej 🙂

  ZOBACZ galerię naszych artystów a także film, który pokaże Wam naszą lokalizację TUTAJ

  0