Koteł Sztorm Tattoo

Kobiece delikatne tatuaże ilustracyjne

Kobiece delikatne tatuaże ilustracyjne to moja specjalność. Za czasów szkolnych moje najbliższe otoczenie wolało na mnie Koteu. Zapewne ze względu na moją miłość do kotów. Tak utożsamiłam się z tym przezwiskiem, że zostało ze mną do teraz.

Hej, Nazywam się Ola i robię tatuaże od października 2018r.

Dorastałam w Ełku, miejscowości położonej w zasadzie w samym sercu Mazur.

Wydaje mi się, że to dzięki wychowywaniu się wśród lasów, jezior i ogólnie natury moja twórczość skupia się głównie na florze i faunie. Uwielbiam projektować kobiece tatuaże przedstawiające kwiaty i zwierzęta

Często przemycam też odrobine fantastyki do moich projektów. Dodaję postaciom elfie uszy, wymyślam nowe magiczne stworzenia i z tego tworzę subtelne tatuaże z delikatną kreską.

Fascynują mnie też ludzie i ich codzienność (jakkolwiek to brzmi), więc czasami po prostu otwieram szkicownik i rysuje szybkie portrety osób, które spotkałam na ulicy danego dnia.

Ten nawyk wkradł się trochę do mojego sposobu projektowania nowych wzorów.

Spędzanie czasu w studio tatuażu i otaczanie się super artystami daje mi mnóstwo motywacji do pracy i bazę świeżych pomysłów na dziary.

W zasadzie inspiruje się głównie ludźmi, z którymi pracuje lub pracowałam. Ich historiami, sposobem podejścia do sztuki i oczywiście samych umiejętnościach.

A poza pracą? Myślę, że jestem po prostu zwyczajną dziewczyną, która lubi obejrzeć bajkę, sięgnąć po farby lub ciekawą książkę.

Chętnie też gram w gry ze znajomymi czy wychodzę na późny spacer nad morze. Poza tym mega smakuje mi majonez z Subway’a. Kiedy umrę, odrodzę się jako wielka płaszczka…. inaczej źle wybrałam sobie tatuaż.

Wpadnijcie do gdańskiego Garnizonu zbić ze mną pionę i pogadać o tatuażach!

Śledźcie mnie na Instagramie: https://www.instagram.com/koteu_ink_/

ZAŁOGA

0
autorskie tatuaże w mrocznym stylu Damian