Jakich tatuaży sobie nie robić?

Jakich tatuaży sobie nie robić? To wbrew pozorom trudne pytanie ale z własnego doświadczenia odpowie na nie tatuażysta Ziotewicz. Będzie ciekawie, zobaczcie sami.

Każdy stający przed dylematem jaki projekt wybrać na tatuaż, musi również uświadomić sobie czego na pewno nie powinien robić. Z wachlarza możliwości w dzisiejszym świecie, ilości salonów tatuaży jak i samych tatuatorów łatwo się pomylić. W dodatku otacza nas mnóstwo “znawców” tatuażu, którzy chętnie “doradzą” jaki będzie dla Was ten jedyny i nie powtarzalny.

Adam Ziotewicz, nasz tatuator postara Wam się przybliżyć okoliczności najczęściej popełnianych błędów. Mamy juz ponad dwadzieścia lat bycia w branży i nie jedną pomyłkę widzieliśmy. Wynikają one z wielu historii, nie porozumień a czasami emocji, rzadko ze złych intencji. Jednak przecież decydujecie się na coś z czym będziecie związani do końca życia.

W Sztormie macie zawsze możliwość umówienia się na konsultację, poznania tatuatora, poczucia chemii jak i spróbowania przegadania tego samego pomysłu z kilkoma artystami. Taka jest przewaga dużego studia tatuażu z kilko nastoma tatuatorami różnorodnymi pod katem zarówno charakteru jak i stylu w jakim pracuje.

🎥 Sprawdź inne sztormowe filmy Jak dbać o tatuaż? 🎨 https://youtu.be/jmwgMfGqpZw Jak przygotować się do tatuowania? 🖌️ https://youtu.be/r4kpp1fRJNw Dlaczego tatuatorzy nie wysyłają wzorów? 🎨 https://youtu.be/xizgj_fEVVE

Poczytajcie nasz BLOG

0
Jak zakryć stary tatuaż czyli coverMalutki tatuaż dla mężczyzny i kobiety