Inez Janiak maraton tatuażu

Inez Janiak maraton tatuażu? Co ma wspólnego jedno z drugim? Postaram się wyjaśnić.

Inez Janiak to znana postać na polskiej scenie tatuażu. Jej liczba fanów na Instagramie przekracza 200 000! Obserwuje ją od kilku lat na profilach społecznościowych i widziałem ogromny postęp w jej tatuażach jak i popularności. Zafascynowało mnie jej podejście do mediów społecznościowych a także dbałość o szczegóły w budowaniu jej wizerunku oraz autopromocji.

W 2018r organizowałem duże seminarium tatuażowe przy okazji konwencji Tattoofest.

Postanowiłem Inez zaprosić do wykładu i sam zaproponowałem tytuł, Ekspresem na szczyt. Dopiero po wysłuchaniu, poznaniu i dodatkowej rozmowie okazało się, że. ie był to taki ekspres jaki mi się wydawał. Przede wszystkim pojawił się pomysł na prezentacje tatuaży co pozwoliło na wyróżnienie się spośród innych profili na Instagramie jak i Facebook. Następnie nadszedł czas na eksperymentowanie i zdobywanie wiedzy na temat mediów społecznościowych.

W tym wszystkim pomógł maraton a raczej rodząca się do niego pasja. Każdy sportowiec ma te cechy charakteru, które pozwalają a przede wszystkim ułatwiają osiągniecie sukcesu. Start jest początkiem mety czyli osiągnięcia założonego celu. W dyscyplinach, w których mamy do czynienia z dużym wysiłkiem fizycznym potrzebna jest szczególnego rodzaju upartość. W każdym sporcie dodatkowo potrzebna jest wytrwałość oraz pewnego rodzaju upartość a raczej konsekwencja działania. Pozwala to w znaczącej mierze ukończyć zawody a przecież uczestnictwo jest ważniejsze niż nagrody.

Bardzo szybko Inez miała full booking w naszym studio. Powstało kilka interesujących, autorskich prac. Był czas także na wspólny lunch a także trochę luzu. Tak więc kolejny guest spot w Sztorm tattoo studio uznać należy za jak najbardziej udany. Lubimy gościć takie postacie w studio, które uczą nas takich “sportowych” cech jak np wytrwałości. Są dla nas ogromnym motywatorem tak abyśmy mogli dla Was być jeszcze lepsi. Ponadto kolejna nawiązana znajomość w świecie tatuażu jest bezcenna. To nie tylko nasza praca ale przede wszystkim życie!

 

0
Trójmiasto Warszawa Julia SzewczykowskaKuba Tramecourt krakowski artysta