Gdańsk Tattoo Konwent 2019

Gdańsk Tattoo Konwent 2019 czyli to czy tamto? Tak dużo wydarzeń w Gdańsku… Na szczęście nasza pasja to tatuaż, a jak on, no to idziemy na festiwal tatuażu!

To był naprawdę, bardzo udany i długo wyczekiwany weekend. W Sztorm Tattoo nastąpiła pełna mobilizacja. Chcieliśmy pokazać się z jak najlepszej strony odwiedzającym, mieć mnóstwo czasu na rozmowy z nimi oraz oczywiście zrobić kilka fajnych tatuaży.

Sposób na wyróżnienie się naszym studiem spośród innych aranżacją stoiska pozostał podobny jak w zeszłym roku. Wykorzystaliśmy sceniczną kratownicę oraz doświetliliśmy boks światłem z halogenów co dało efekt większej trójwymiarowości oraz przestrzeni. Stworzyliśmy własną scenę Sztormu. Nie dało się koło nas przejść obojętnie.

To sprawdziło się w 100%.

Wiele osób podchodziło do nas i po prostu poznawało się z nami. Wielu także znajomych trafiło do nas, klientów z wygojonymi tatuażami czy naszych przyjaciół i rodziny. Całkiem sympatycznie mijał czas.

Oczywiście na nudę nie było miejsca. Po pierwsze wszyscy tatuatorzy pracowali. Głównie byli to klienci ale też chcieliśmy pokazać kilka tatuaży w konkursach. Co prawda nie udało nam się zdobyć żadnej nagrody ale doświadczenie jakie zdobyliśmy jest bezcenne. Zresztą nagrodzone prace były naprawdę fantastyczne i gratulujemy wszystkim zwycięzcom sukcesu.

No może małym naszym sukcesem były nagradzane prace tatuatorów związanych z Kultem, którzy odwiedzają Sztorm regularnie. Piotrek Bemben zdobył nagrody w kategoriach Tatuaż Morski oraz Tatuaż Mały. Joanna Inkaust z kolei pierwsze miejsce w kategorii tatuaż mały czym pokonała swojego kolegę z pracy, właśnie Piotrka Bembna. Także na podium stanęli tatuatorzy, którzy nie dawno odwiedzili Sztorm Tattoo Studio a mianowicie Inez Janiak oraz Michał Wurszt. Tak więc im gratulujemy podwójnie!

Udało nam się jeszcze w inny sposób zaistnieć na Tattoo Konwencie.

Emil czyli Licho nie Śpi miał swoją wystawę w strefie sztuki. Wyborowe towarzystwo Maćka Niuansa z Cykady dodawało prestiżu 🙂

Tattoo Konwent to impreza bardzo dojrzała i świetnie zorganizowana. Na scenie można było poza konkursami zobaczyć mnóstwo atrakcji. Były zarówno koncerty jak i show fakira czy pokaz z ogniami. Zresztą sama scena nie może być nie wyróżniona. W ciemnej sali trójwymiarowe wizualizacje i grafiki budziły ogromne emocje.

Sama hala z tatuatorami czysta, ładnie doświetlona. Wyróżniało się stanowisko studia tatuaży Zajawa, nie przedzielone wysoką, białą zabudową a niską klimatyczną, przyozdobioną kwiatami. Nie widziałem jeszcze takiej aranżacji na żadnej konwencji tatuażu.

Głodni też nie chodziliśmy. Fajna strefa food trucków pozwalała smacznie zjeść i odpocząć od atrakcji ze środka. Cała była umiejscowiona jak co roku na zewnątrz Expo.

Podsumowując, fajnie jest mieć u siebie w mieście takie wydarzenie. Dziękujemy bardzo organizatorom za gościnę. w przyszłym roku “płyniemy” po nagrody 🙂

Wkrótce TUTAJ ukarze się film z drugiego dnia konwencji tatuażu.

0
Tattoo Konwent Gdańsk 2019 zapowiedź tegorocznego festiwalu tatuażu. Zobaczcie co było w 2018 i przeczytajcie na co się nastawiamy w 2019.Tattoo Konwent Gdańsk 2019