Galeria studia tatuażu premium

Galeria studia tatuażu premium. Sztorm jest jednym z nielicznych studiów tatuażu w Polsce klasy premium jak na moment otwarcia 2018. Wnętrza zostały zaprojektowane przez znaną panią architekt, Magdę Fydrych, której koncepcja wystroju jest spójna z industrialnym charakterem osiedla Garnizon w Gdańsku. Do Waszej dyspozycji jest przestronna poczekalnia oraz dwanaście stanowisk tatuażu a także trzy dla barber shopu. Mamy specjalnie utworzoną w salonie tatuażu strefę na konsultacje z tatuatorami.

Lokal jest umiejscowiony na parterze, z witryną frontową, dzięki temu jest łatwo dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Mamy oczywiście także przystosowaną dla takich osób jedną z toalet.

Na pewno zaletą tak dużego lokalu, ponad 250 metrów kwadratowych, była możliwość wydzielenia osobnego pomieszczenia do przekłuwania ciała i piercingu. Tutaj rozgościła się Pierce Beti, która jest prezeską stowarzyszenia piercerów w Polsce. Mamy także osobne pomieszczenie przeznaczone na sterylizację a tatuatorzy swoje pomieszczenie socjalne gdzie w spokoju i bez wydzielania jedzeniowych zapachów mogą spożyć posiłek. Wydaje się to czymś naturalnym, jednak niestety wiele salonów tatuażu nie ma takich możliwości.

Zobaczcie TUTAJ galerię naszych artystów tatuażu.

TUTAJ możecie zobaczyć mnóstwo filmów z życia naszego gdańskiego studia tatuażu Sztorm.

Zapraszamy na pyszną kawę w ciekawych wnętrzach i pogaduchy o tatuażach 🙂

 

 

.

0