Flora Tattoo graficzne tatuaże

Sztorm Tattoo

Flora tattoo graficzne tatuaże w Gdańsku czyli Ula jest przede wszystkim absolwentką architektury na Politechnice Gdańskiej. Ponieważ praca w biurze projektowym uświadomiła jej potrzebę pracy z ludźmi postanowiła zająć się tatuowaniem. Inspiracje czerpie z natury a szczególnie uwielbia w swoim życiu koty, jedzenie i mandale. Tworzy głównie w blackworku i z tego powodu jej tatuaże są czyste, trwałe oraz estetyczne. Na pewno przy kubku dobrej kawy wybierzecie najbardziej pasujący do Ciebie tatuaż.

Reasumując, spotkacie ja prawie codziennie w Sztorm tattoo.

Flora na Instagramie

Kilka słów:

Każdego z naszych tatuatorów wyróżnia specyficzny styl, w związku z tym Studio tatuażu takie jak Sztorm gwarantuje, że dla każdego znajdzie się coś atrakcyjnego. Ktoś lubi realizm, w takim razie proszę bardzo. Styl graficzny jak najbardziej godny uwagi u nas. Tradycyjny czy New School, prawdopodobnie zaspokoimy twoje oczekiwania. Nie ma problemu. Mrok czy może kolorowy świat surrealizmu no to w takim razie zapraszamy.

To właśnie tatuatorzy są dla nas najważniejsi zaraz po klientach. To oni tworzą atmosferę. To do nich chcecie wracać. Ich pasja do rysunku, do tworzenia, nawzajem ich inspiruje i kreuje. Z każdym tatuażem zaskakują, podnoszą swoje kwalifikacje. To dlatego też w ostatnim roku gościliśmy w naszym studio kilkudziesięciu, wspaniałych artystów z całej Polski. Tuszujemy Gdańsk i uczymy się nowych technik, poznajemy trendy oraz różne podejścia do sztuki tatuowania.

Dlatego również odwiedziliśmy najważniejsze festiwalu tatuażu w Polsce. Wkrótce zaczniemy odwiedzać te zagraniczne.

Miejsce:

Gdańsk Wrzeszcz a w nim nowoczesne, industrialne osiedle Garnizon. Jedna z najważniejszych inwestycji Trójmiasta w ostatnich latach wciąż powstaje a my w jego samym epicentrum. Wspaniałe miejsce do mieszkania, odpoczynku jak i pracy. Tutaj się nie nudzisz. Wiele nas kosztowało pracy i nie przespanych nocy „wybudowanie” salonu tatuażu. „Wybudowanie” bo weszliśmy do lokalu z gołymi ścianami. Swoimi pomysłami, aranżacją złamaliśmy stereotypy typowego, trójmiejskiego studia tatuażu. Postawiliśmy na jakość, która zawsze i pod każdym względem jest dla nas najważniejsza. Dzięki takiemu wyzwaniu, spędzamy we wnętrzach Sztormu miło czas, tworzymy piękne rzeczy. Mamy nadzieję, że i Wy czujecie się u nas jak w miłym i bezpiecznym miejscu. Stawiamy na profesjonalizm i łamanie zasad. To przecież świat tatuażu a nie herbatka u cioci!

Zapraszamy Was do nas po tatuaże lub na dobra kawę czy organiczna herbatę. Po prostu na rozmowę o tatuażach. Ten temat stał się tak szeroki, że możemy wymieniać się poglądami przez całe godziny ani na chwile nie zbaczając na tematy polityczne czy religijne. Przecież tatuaż to jedyna rzecz, która będziemy nosić do końca życia. Wszystko inne się zmieni!

Zapraszamy ponownie do Flora Tattoo po graficzne tatuaże.

Licho Nie Śpi Gdańsk i KaligrafiaRogata Sowa