Flora Tattoo kobiece graficzne tatuaże

Flora Tattoo kobiece graficzne tatuaże są uniwersalną propozycją. Często klientkom trudno zdecydować się na nowy tatuaż. Zobaczcie jak jest. Przed Wami kolejny film z cyklu o sztormowych artystach. Tym razem przyglądamy się Uli. To naprawdę fantastyczna postać ponieważ kocha wszystko co naturalne. Przede wszystkim inspirację w tatuażach czerpie z przyrody a każdy listek czy kwiat potrafi odtworzyć za pomocą igły. Dlatego Flora jest tak ceniona i szanowana przez nas wszystkich. W dodatku jej profesjonalne podejście budzi zaufanie wśród klientów a rozsądek i socjalne poglądy, budzą zainteresowanie. Wszystko to powoduje kurczenie się wolnych terminów w kalendarzu. Z tego też powodu, zachęcamy do pisania do Sztormu z zapytaniami i kreatywnymi pomysłami na tatuaże. Kontakt.

inspiracje.

Z filmem łączy się ciekawa historia. Poszliśmy po prostu do lasu i podczas spaceru, zaczęła się inspiracja. Zbieranych roślin przybywało a ilośc ich i piękno było oszałamiające. Wiedzieliśmy, że ma powstać z nich nowy tatuaż, więc wszystko musiało się komponować. to było łatwe ponieważ w lesie, oprócz ludzkich śmieci, wszystko do siebie pasuje.

Następnie w studiu tatuażu Flora ułożyła ze znalezionych roślin bukiet. Następnie zaczęło się go przenoszenie na papier. To trudna sztuka ponieważ nie chodzi tu tylko o sam rysunek. Musi on być idealnie rozplanowany tak, aby pasował na część ciała, na którym ma powstać tatuaż. Nie może być ani za duży ani za mały. Nie może być zbyt ciężki bo spowodowało by to, że nie dawałby kobiecej lekkości. Musiał tez oddawać to co natura daje najlepsze, podkreślać walory tak aby jego przyszła właścicielka mogła się z niego cieszyć do końca życia.

Nowa właścicielka była zarazem idealną klientką czyli taką z dużym zaufaniem do Flory. To ułatwia pracę doświadczonej tatuatorce, która wie gdzie są granice własnej interpretacji wzoru, sztuki a potrzebami przyszłej właścicielki tatuażu.

W efekcie wyszedł naprawdę cudny tatuaż a dziewczyny będą się jeszcze długo wspominały!

0
Tatuaż z okazji 5000 polubień.Wesołych Świąt od studia tatuażu i tak na wesoło chcieliśmy Wam życzyć Wszystkiego Dobrego.