Filip Port tatuaż filmowy

Filip Port tatuaż filmowy a raczej tematyka kinematograficzna przeważa w jego twórczości.  Zaczynał od tatuażu realistycznego. A teraz?

Teraz Filip jest na etapie poszukiwania i to dość skutecznego. Jego tatuaże stają się wyraziste i charakterystyczne. Kiedy osiągnął już bardzo dobry poziom w odtwarzaniu portretów przyszedł czas na eksperymentowanie.

Jego tatuaże zawierają elementy surrealizmu i nabrały bardziej graficznych kształtów. Wyszukuje postacie, głównie filmowe ale także za świata muzyki i innych sfer, którymi się inspirujemy. Kto z nas nie miał swojego idola?

Elvis Presley, Tom Hanks, Andrzej Gołota, Sylvester Stallone, Bogusław Linda, Michael J. Fox, Freddie Mercury, i wielu innych, znalazło się na skórach klientów tego tatuażysty. W studio tatuażu bardzo pożądani są tacy tatuażyści i zawsze mają chętnych na tego typu tatuaż.

Notorious B.I.G. znalazł się na udzie jednego z naszych tatuatorów, Igora. Jest on wielkim fanem zarówno B.I.G. jak i reprezentowanej przez niego muzyki. Może już wkrótce w projektach Igora pojawią się podobne projekty zainspirowane idolami?

Ponieważ tatuowanie miało być tylko nie wielkim przerywnikiem w urlopie Filipa nad morzem z rodziną, niestety tym razem inni chętni muszą poczekać do następnego przyjazdu tego artysty do Sztorm tattoo studio w Gdańsku.

Sztorm to coś więcej niż tylko salon tatuażu.

0
Zelenska watercolor tattoo styleKonwencja tatuażu w Warszawie