Fajny tatuator w trójmiejskim studio

Fajny tatuator w trójmiejskim studio tatuażu Sztorm czyli musiało się podobać. Dlaczego? Bo była to już kolejna wizyta Tomka Florka i na pewno nie ostatnia w naszej pracowni tatuażu artystycznego. Miłe są te odwiedziny, które wprowadzają energię i łamią rutynę codzienności.

Tym razem chciałbym opowiedzieć o fajnym projekcie, który realizuje Tomek w naszym salonie tatuażu. Pracuje mianowicie nad dużą kompozycją, całym rękawem w motywy starosłowiańskie. Na takie wyzwani zdecydował się autor naszych filmów, Wieloryb, który współpracuje ze Sztorm tattoo studio od samego początku.

Miło się także obserwuje zmianę a raczej progres w tatuażach Tomka. Przyjeżdża do Gdańska raz na kilka miesięcy i widać jak zmienia się jego sposób tatuowania, technika. Dzisiaj zwraca jeszcze większą uwagę na detal, rodzaje faktury, przestrzenność w tatuażach. To są juz naprawdę dziary z najwyższej półki i nie mogę się doczekać, kiedy będziemy mogli Wam pokazać dokończony ten tatuaż.

Pewnie zastanawiacie się ile sesji tatuażowych potrzeba na zrobienie rękawa? Oczywiście nie można odpowiedzieć precyzyjnie, bo zależy to od stopnia skomplikowania projektu a także od tempa, w jakim pracuje dany tatuażysta. Oczywiście także od powierzchni, która ma być wytatuowana. Szybciej wytatuuje się rękaw u szczupłej, drobnej kobiety a u atlety ten czas się wydłuży :). Trzeba jednak założyć mniej więcej od sześciu do nawet dziesięciu sesji. Efekt jednak przy takiej kompozycji jest piorunujący.

Zobacz TUTAJ jak było poprzednim razem

Zaglądnij do galerii: Tomasz Florek z Kult Tattoo Fest

0
Popularne przekłucie ucha traugus jest zlokalizowane w tak zwanym skrawku5 rzeczy, których nie wiesz o gojeniu piercingu.