Enzo Sowa tatuaż realistyczny

Enzo Sowa, tatuaż realistyczny to coś, czym zajmuje się na co dzień. Maciej ma specyficzną osobowość. Tryska energią i pewnością siebie. Znamy się od wielu lat a teraz bardzo się cieszę, że odpowiedział na zaproszenie. Pojawił się na krótko w sztormowym salonie tatuażu ale Gdańsk ma przecież o wiele więcej do zaoferowania, niż tylko morze. Szczególnie dla kogoś, kto mieszka i pracuje na co dzień na Śląsku.

Poznaliśmy się bodaj jeszcze w rybnickim studio tatuażu ArtLine a może to było trochę później… Lata lecą, obrazy się zamazują. Na pewno i bardzo wyraźnie pamietam Maćka z czasów jego najbliższej współpracy z Tomaszem Tofim Torfińskim. Razem się inspirowali i wspierali od samego początku powstania InkOgnito.

Później jak to bywa zazwyczaj, Maciek postanowił otworzyć własne studio tatuażu. White Owl w Pszczynie stało się prywatną pracownia tatuażu artystycznego naszego gościa. Tak jak wspomniałem, Maciek specjalizuje się w tatuażu realistycznym. Jego prace są raczej kolorowe i pięknie odzwierciedlają głównie naturę ale miesza się to także z mrokiem. Dużo tam różnego rodzaju czaszek i demonów. Daje to poprzeplatanie tematów w wielu tatuażach Maćka jednak surrealistyczny klimat, bardziej twórczy, kreatywny.

Enzo był (a może jeszcze jest…) związany z kulturą i sztuka graffiti. Dlatego puszki, farby, tagi często są także tematem jego tatuaży. Być może jest jednym z ostatnich przedstawicieli pokoleń tatuatorów, związanych tak bardzo ze sztuką ulicy? Obym się mylił…

Salon tatuażu Sztorm zaprasza do Gdańska, do Garnizonu po różne tatuaże 🙂

Zobaczcie więcej filmów z wydarzeń Sztormu TUTAJ

0
Kolorowe tatuażeZelenska watercolor tattoo style