Eddy Margres traditional tatuator w Gdańsku

Eddy Margres traditional tatuator w Gdańsku a może jednak neo traditional? Wiecie co to za styl? Wydaje się znajomy? Oto jego przedstawiciel w Trójmieście.

Sergiusz jest tatuatorem o kilku pseudonimach. Możecie go znaleźć w sieci jako Dicz lub Edy Margres. Ten bardzo młody Lwowiak o polskich korzeniach poszukuje swojego stylu w tatuażu. Najważniejsza dla niego jest technika. Dlatego jego tatuażu są solidne i bardzo trwałe.

Zobaczcie GALERIĘ jego prac.

Styl, który preferuje jest nie przemijający.  W Polsce nie jest on najpopularniejszym ze styli jednak wśród tatuatorów ogromnie szanowany. To tutaj popularne są róże, kotwice i czaski czyli motywy z całą pewnością najbardziej utożsamiane z tatuażem. Szczególnie bliskie są motyw związane z morzem. W końcu nasze studio mieści się nad Zatoką i w mieście z tradycjami marynarskimi.

Ponieważ kocha styl tradycyjny i neotradycyjny to one stały się kanwą jego twórczości.

Mocno wbity kolor i idealny kontur to coś co wyróżnia jego tatuaże. Pracuje od sierpnia 2018 roku w Sztorm Tattoo Studio. Doskonale poczuł się w Trójmieście a Trójmiasto świetnie poczuło jego!

Pamiętam, kiedy przyszedł na pierwszą rozmowę. Od razu zobaczyłem w jego oczach ambicje i pasję. Poczułem także ogromną kreatywność oraz ciekawość świata. Wiedziałem, że wpasuje się do naszej załogi i tak też się stało w krótkim czasie.

Oprócz tatuowanie jego pasją jest deskorolka. Z kalifornijskim zapałem podchodzi do życia i swojej pracy. Ma też swój zespół muzyczny, któremu gorąco dopingujemy. Klimat jaki grają to oczywiście hard core punk. Taki też jest w sercu i duszy. Młody, zbuntowany, poszukujący wartości społecznych oraz walczący z nie sprawiedliwym systemem.

W ostatnim czasie rozpoczął współpracę z marką Rebelius. To z jego projektami pojawiły się pierwsze ubrania.

Eddy Margres jest mocnym filarem naszego studia tatuażu oraz bardzo pozytywną postacią.  Jesteśmy z niego dumni. Nasi klienci chwalą go za miłe podejście oraz profesjonalne porady. Jego wiedza na temat stylu traditional i neo traditional jest ogromna.

 

0
Julia Szewczykowska gościem w SztormieTrójmiasto Warszawa Julia Szewczykowska