EDDY MARGRES OLDSCHOOL NEOTRADITIONAL

 

EDDY MARGRES OLDSCHOOL NEOTRADITIONAL

Eddy Margres oldschool neotraditional czyli esencja w XIX i XX wieku w tatuażu. To z marynarzami, rumem i przygodą związane są te style.

Eddy Margres gra na gitarze, jeździ na desce i jest bacznym obserwatorem przyrody. Przede wszysdtkim inspiruje go współistnienie natury i wytworów człowieka (drewno/metal, woda/beton, żywność/maszyny). Form kompozycyjnych poszukuje w zabytkach i antycznych dziełach sztuki, które wciska pod gruby kontur i nasycony kolor.

Jest także wielkim poszukiwaczem swojego stylu w tatuażu. Balansuje niczym na desce pomiędzy old school, new school, traditional a neotraditional w tatuażu. Prawdopodobnie to najstarszy styl w tatuażu wśród tych nie wywodzących się z kultur plemiennych czy etnicznych.

Eddy Margres urodził się i wychował we Lwowie, które to miasto bardzo miło wspomina. Jego babcia Polka a przyjaciele z podwórka to współcześni buntownicy, punk rockersi na deskorolkach, którzy kształtowali jego poglądy. Dlatego Eddy ma swoją wizje świata i jest bacznym obserwatorem trendów światopoglądowych. Stara się nie rozmawiać na tematy polityczne jednak nie toleruje skrajnie prawicowych ideologi. Woli wolność i tworzenie pięknych tatuaży.

Eddy płynnie mówi w języku polskim i jest najsympatyczniejszym tatuatorem w Sztormie. Oczywiście wyprzedzają go w swojej uprzejmości nasze wszystkie tatuatorki 🙂 ale na pewno miło wam będzie się z nim rozmawiało podczas konsultacji, jeśli spodoba wam się taka właśnie stylistyka w tatuażu!

Zapraszamy do kontaktu!

0
KRZYSZTOF RYBA RYBKA REALIZMMARCELINA DOTWORK GRAFICZNE TATUAŻE