Działamy bardzo aktywnie po COVID-19

Działamy bardzo aktywnie po COVID-19 ciesząc się każdym dniem otwartego studia tatuażu. Zaangażowani, stęsknieni i zmotywowani możliwością tatuowania. To przynosi efekty z jednej strony, pomnażającą się ilością fantastycznych klientów naszego salonu z drugiej strony licznymi odwiedzinami. W ostatnim czasie pojawiło się u nas aż siedmioro wspaniałych tatuatorek czy tatuatorów. Zobaczcie w telegraficznym skrócie jak to wyglądało.
 
Jako pierwszy pojawił się u nas Davee Blows. Najwspanialszą informacją jaką od niego otrzymaliśmy to to, że postanowił wybrać nasze studio tatuażu jako stałe miejsce rezydencji, poza Juniorink w Warszawie i TOO HARD TO FIND TATTOO SHOP w Krakowie. Przybędzie zatem wiele panter na ciałach mieszkańców Trójmiasta. Jego mury staną się jeszcze bardziej kolorowe, ponieważ druga pasją po tatuowaniu jest dla Daveego graffiti.
 

 
Następnie mieliśmy gości z Krakowskiego Kult Tattoo Fest. Muslee wjechał z azjatyckimi demonami a ORMO ze swoimi fantastycznie kolorowymi postaciami z bajek. Było bardzo zjawiskowo i przede wszystkim wesoło. Dodam jedynie że ORMO prawdopodobnie stanie stałym członkiem załogi Sztorm tattoo studio. To nie tylko fantastyczny artysta ale i przemiły człowiek.
 

 
Zaraz po wizycie dwóch panów mieliśmy dwie panie. Jedna z nich, Pink Madzilla tatuuje juz kilkanaście lat jednak stosunkowo nie dawno zaczęła wyróżniać się tatuowaniem sympatycznych dinozaurów w szalonej kolorystyce. Druga z nich zachwyca kolorowymi grafikami. Obie rozpuszczają zamarznięte serca swoim entuzjazmem oraz empatią. Eh, fajnie było…
 

 

 
Póżniej dla odmiany wpadła do słownie na chwilkę Zszywka z odległego Lublina i dla odmiany tatuująca w szarościach bardzo subtelne oraz delikatne tatuaże.
 
Później znowu zawitał Davee Blows do naszego salonu tatuażu a w momencie, w którym piszę, tatuuje długo wyczekiwany Tomasz Tofi Torfiński. Już za życia stał się legenda polskiej sceny tatuażu. Z jego wizyty na pewno przygotujemy dla Was jakąś interesującą relację. Już wkrótce.
 

Widzieliście nasz BLOG?

0
Jak wygląda robienie każdego tatuażuGdzie najmniej boli tatuaż?