Dlaczego nie wysyłamy wzorów tatuaży?

Dlaczego nie wysyłamy wzorów tatuaży? Postaramy się Wam to wytłumaczyć licząc na Wasze zrozumienie, bo nie jest to łatwy temat. Trudne tematy to jednak chleb powszedni w salonach tatuażu.

Po pierwsze zdarzają się historie, kiedy projekt narysowany i wysłany do klienta przez tatuażystę lub tatuażystkę jest skradziony. Po prostu osoba, która o niego prosi, po otrzymaniu znajduje kogoś, kto go wykona za mniejsze pieniądze. Niestety często odbija się to na jakości samego tatuażu ale specyfika projektu, może być utożsamiana z artystą, który wykonał projekt. 

Po drugie staramy się myśleć o Was na bieżąco. Z reguły dopiero dzień przed sesją powstaje szkic, czasami “gotowy” projekt tatuażu, ale czasami dzieje się to w dniu sesji, po wcześniejszym zebraniu inspiracji czy zaplanowaniu go w głowie.

Po trzecie z autopsji wiemy, że wysyłane wcześniej projekty ulegają nie kończącym się zmianom, modyfikacją, poprawką. Naprawdę! Nie kończącymi się!

Po czwarte, nawet najlepiej przygotowany projekt często trzeba modyfikować podczas spotkania z klientem. Każdy z nas jest inaczej zbudowany a tatuaż musi być dopasowany wielkością, ułożeniem do anatomii człowieka a tego nie da się zrobić on-line.

Dlatego po piąte, wiele poprawek a czasami nawet całych projektów powstaje bezpośredni na Waszej skórze. Dzięki temu tatuaże są idealnie dopasowane do Was ale także w 100% autorskie, czyli nie powtarzalne.

Poczytajcie nasz BLOG

Po szóste, abyście nie byli zbytnio rozczarowani, umawiając się na tatuaż wysyłajcie jak najwiecej inspiracji fotograficznych ale także opisujcie w wiadomościach czego oczekujecie. 

Po siódme, unikniecie także rozczarowania wybierając sobie odpowiedniego tatuatora a raczej styl, w jakim on pracuje. Oczywiście, jeśli macie jakiś swój projekt lub nie zależy Wam na autorskim, artystycznym tatuażu, nie musicie decydować się na jakiegoś konkretnego. Pomożemy Wam go dobrać. Wszyscy nasi tatuatorzy mają bardzo duże umiejętności zarówno techniczne jak i warsztat plastyczny. Po prostu jedni wolą tatuować kolorami a inni tylko czarnym tuszami. Jedni wola tatuaż tradycyjny a inni realistyczny itd. 

Po ósme wreszcie zawsze możecie się spotkać z tatuatorem na konsultacji. Oprócz omówienia samego pomysłu na tatuaż macie wtedy także okazję poznać, z jaką osoba będziecie mieć do czynienia. Tutaj także jest potrzebna “chemia”, która na pewno ułatwi Wam znalezienie kompromisów jak i zbudowanie miłej relacji. Na końcu zawsze będzie piękny tatuaż.

🎥 Sprawdź inne sztormowe filmy Jak dbać o tatuaż? 🎨 https://youtu.be/jmwgMfGqpZw Jak przygotować się do tatuowania? 🖌️ https://youtu.be/r4kpp1fRJNw Dlaczego tatuatorzy nie wysyłają wzorów? 🎨 https://youtu.be/xizgj_fEVVE

 

0
Malutki tatuaż dla mężczyzny i kobietyRóżne style tatuażu artystycznego