Czy przekłucie piercing boli? Odpowiemy

Czy przekłucie piercing boli, odpowiemy. Pytanie, które najczęściej pada w rozmowie z osobami zainteresowanymi przekłuciem w salonie tatuażu. Czy będzie bolało? Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi, która zadowoli każdego. Ozdabianie ciała, w ten jakże specyficzny sposób zawsze będzie się wiązało z odrobiną bólu. W tej kwestii bardzo dużo zależy od podejścia osoby przekłuwanej. Czy nie robi nam się lżej, kiedy wyobrazimy sobie siebie z piękną ozdobną biżuterią w nosie czy uchu? Przekłucie trwa moment, a cieszyć się efektami będziemy nieporównywalnie dłużej. Każda osoba jest inna i każdy organizm reaguje inaczej, dlatego stanowczo odradzam dopytywanie znajomych o to, czy jego bardziej bolał helix czy industrial wykonany w studio tatuażu. Jestem pewna, że pytając kilka osób, każda odpowie inaczej. 

Jak poradzić sobie z odczuciami w czasie przekłuwania? Otóż chciałabym Wam powiedzieć, jak bardzo duże znaczenie ma przygotowanie się do piercingu. Więc na przykład zanim udasz się na zrobienie wymarzonego concha czy nostrila wyśpij się, a następnie zjedz wartościowy posiłek oraz nawodnij organizm. Pamiętaj o tym, że wypoczęta i zdrowa osoba, dużo lepiej znosi tego typu zabiegi, dlatego jeżeli jesteś w dobrej kondycji zdrowotnej nie musisz się przejmować komplikacjami w trakcie gojenia. Podczas samego przekłucia, zaufaj swojemu piercerowi, on będzie wiedział jak przygotować Cię do przekłucia. Najbardziej pomocna rada ode mnie, to zamknij oczy i skup się na oddychaniu. Nic tak nie koi jak głęboki i spokojny oddech. 

Czy przekłucie piercing boli, odpowiedzieliśmy wam w skrócie jak studio tatuażu stara się minimalizować te negatywne doznania.

Przekłuwajcie się bezpiecznie i cieszcie się pięknymi ozdobami! 

Zapraszamy na stronę z informacjami o piercingu w salonie tatuażu w Gdańsku. TUTAJ

PierceBeti 

0
Tattoo Splash Toruń 2019Artykuł o studiu tatuażu w Gdańsku