Czy przekłucie będzie mi pasowało? 

Czy przekłucie będzie mi pasowało? Masz przekłucie na twarzy? A może na dekolcie? Ile razy padło pytanie w Twoim kierunku, po co Ci te wszystkie kolczyki? My, wykolczykowani dobrze Cię rozumiemy! Oczywiście, chcemy się upiększyć. Często podkreślić urodę, albo wręcz przeciwnie odwrócić uwagę od niedoskonałości anatomii naszego ciała.

Każdy powód do zrobienia concha, septum czy daitha w studiu tatuażu jest dobry. Jednak czy aby na pewno nostriil będzie Ci pasował jeśli masz nieco większy nos, lub czy helix będzie się dobrze układał na Twojej mocno uwypuklonej chrząstce ucha? Śpieszę z odpowiedzią. Każdy człowiek jest inny pod względem anatomii i pod względem podejścia do swojego ciała. Te różnice, dla mnie jako piercera, są bardzo ciekawe i inspirujące. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i każdemu staram się doradzić najlepiej jak umiem. Przed przekłuciem zawsze analizuję układ chrząstek w uchu, czy delikatne załamania na nosie.

Konkretne miejsce piercingu dopasowuje do Ciebie, staram się robić to tak, żeby podkreślić piękno przekłuwanej części ciała. Jeżeli anatomia Twojego ucha nie pozwoli na wykonanie industriala, na pewno postaram się zaproponować inne przekłucie, które będzie w Twoim uchu wyglądało zjawiskowo. Jeżeli masz wątpliwości, czy konkretny piercing będzie Ci pasował, zawsze możesz przyjść do studio tatuażu i dopytać, albo po prostu namalować sobie kropkę w danym miejscu i pomyśleć czy będziesz się dobrze czuć z takim kolczykiem. 

Piercing zdecydowanie dodaje charakteru i uroku, więc nie ma co zwlekać! Czekam na Ciebie w gdańskim salonie tatuażu – Sztorm Tattoo Studio 😉 

Pierce Beti 

Więcej info o piercingu Tutaj

0
Artykuł o studiu tatuażu w GdańskuMikro dermale jako ciekawe przekłucie