Ciekawe tatuaże oraz conch piercing

Ciekawe tatuaże oraz conch piercing przedstawiamy w kolejnych filmach z naszego studia tatuażu w Gdańsku. Uwolnieni po drugim dla nas lockdownie covidowym ogromnie cieszymy się z powrotu. Mamy nadzieję, że czwarta fala już nie nadejdzie, no chyba, że ta, której się możecie spodziewać czyli Sztormowa!

Anna Avi rozpoczyna kolejny rękaw. Oczywiście, mamy teraz epokę czy raczej modę na mniejsze tatuaże i w dodatku jednokolorowe jednak nadal największe wrażenie robią całe kompozycje, rękawy czy body suity. Można taki rękaw zaprojektować z pojedynczych elementów a później starać się go “jakoś” połączyć ale nasza Avi ma zaplanowane wszystko od początku do końca. Wiele elementów dorysowuje bezpośrednio na ciele bo tylko tak duży tatuaż można idealnie wkomponować w naszą anatomię.

Adama ORMO znacie głównie z kreskówkowych, bajkowych i pełnych kolorów tatuaży. Musicie jednak wiedzieć, że jest on perfekcyjnym tatuazystom wiedzącym wszystko o tym, jak wykonać dobry tatuaż. Udowadnia to na jednym z najtrudniejszych motywów do wytatuowania jakim jest mandala. Tutaj nie może drgnąć ręka a błędy w symetrii widać na pierwszy rzut oka. Nie wielu tatuatorów podejmuje się tego rodzaju prac.

Eddy Margres tym razem wytatuował maskę hannya, klasyczny motyw w kulturze również tatuażu w Japonii. Na co dzień Eddy specjalizuje się s tylu traditional i neotraditional tattoo z korzeniami amerykańskimi. Tutaj przykład prostego, nieskomplikowanego ale za to bardzo tradycyjnego i solidnie wykonanego tatuażu japońskiego. Dodatkowo mamy go zrobionego w trudnym miejscu, na głowie, gdzie skóra jest bardzo cienka i łatwo popełnić błąd osobie bez doświadczenia.

Tatuaż z rozmachem.

Czy ktoś będzie w stanie nie oglądnął się za taką nogą? Piękne kolory a motyw idealnie wkomponowany na tylnej części uda, robi piorunujące wrażenie. Chcielibyśmy więcej widzieć tak pięknych nóg, pięknych tatuaży no i pięknych klientek wychodzących od nas zadowolonych. Na pewno Gronek nas jeszcze nie raz zaskoczy!

Ah te czasy, kiedy pistoletem kosmetyczki przekłuwały uszy… Mamy nadzieje, że nigdy nie wrócą! Posłuchajcie i łyknijcie sporą porcję wiedzy na temat przekłucia conch. Pierce Beti wyłuszcza Wam w fachowy ale zrozumiały sposób to ciekawe przekłucie ucha. Zapraszamy do nas po więcej!

🎥 Sprawdź inne sztormowe filmy Jak dbać o tatuaż? 🎨 https://youtu.be/jmwgMfGqpZw Jak przygotować się do tatuowania? 🖌️ https://youtu.be/r4kpp1fRJNw Dlaczego tatuatorzy nie wysyłają wzorów? 🎨 https://youtu.be/xizgj_fEVVE

 

0
Tatuażyści dla Afryki akcja charytatywnaObiecujący tatuażyści w graficznym stylu