Bogdan Kolorowy surrealizm

BOGDAN REALIZM I SURREALIZM W TATUAŻU

Bogdan, realizm i surrealizm w tatuażu mam wrażenie, że jest jednym z najchętniej tatuowanych styli. Pobudźcie swoją wyobraźnie!

Z reguły są to całkiem duże lub bardzo duże kompozycje. Dlatego wiele osób chcących mieć wytatuowane całe części ciała jak ramiona, nogi, plecy, fronty decydują się na ten styl. Pięknie można dopasować poszczególne elementy tatuażu do anatomii ciała. Tylko nasza głowa ogranicza nas w przekraczaniu kolejnych barier w postaci wielkości czy tematu. W dodatku kolor a raczej jego ogromna gama, zastosowany kontrast i rozmach powodują, że tatuaże surrealistyczne są bardzo efektowne. Już z daleka widać co przedstawiają, chociaż czasami tematyka jest mocno zagmatwana.

SURREALIZM

To oczywiście nie zmienia faktu, że i małe tatuaże nie są fascynujące. Kolorowe motywy zwierzęce, roślinne, zinterpretowane w specyficzny sposób przez Bogdana nabierają jedynej i niepowtarzalnej formy. Tatuator ten jest wielkim fanem filmów i z nich czerpie wiele inspiracji więc czarne i pozytywne charaktery. Wasze ulubione, mogą również pojawić się na waszym ciele. Oczywiście olbrzymia wartością tutaj jest możliwość porozmawiania z Bogdanem na tematy filmowe. Dzięki temu sesja tatuażowa zleci o wiele szybciej, niż myślicie.

Jeśli lubicie bardziej bezpośrednie tatuaże a mianowicie realistyczne z idealnym odzwierciedleniem ich kolorów, Bogdan bardzo chętnie je również wykona. To tylko subtelna różnica, którą w tatuażu łatwo jest pogodzić. Technicznie oba te gatunki, style wykonuje się praktycznie w taki sam sposób.

Zapraszamy do zapisów!

 

0
Nie tylko satyryczne dotworkowe tatuażeLICHO NIE ŚPI KALIGRAFIA I GDAŃSK