Autorskie tatuaże w mrocznym stylu DAMIAN

Autorskie tatuaże w mrocznym stylu, Damian Zielinsky, który jest absolwentem toruńskiego Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika. Do Sztormu trafił pod koniec sierpnia 2021r. Do tego czasu pracował w bydgoskim Zombie Ink i jest już drugim tatuażystą, który do nas trafia właśnie z tego studia, po Krzyśku Rybce, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Swoją karierę w tatuażu rozpoczął stosunkowo nie dawno a już w tym momencie czuje się bardzo swobodnie w najtrudniejszych do realizacji dużych kompozycjach. Potencjał jaki widać w projektach podparty akademickim warsztatem rysunkowym eksploduje. Inspiracje takimi artystami jak Robert Borbas czy Piotr Bemben ewoluują we własny, charakterystyczny styl i temat.

Tatuuje głównie w szarościach posługując się różnymi fakturami w tatuażu. Czerpie z rycin, grawiury ale i grafiki tworząc manualnie swoje projekty jak również digitalowo. W jego pracach przeważ mrok zaczerpnięty z horrorów i cybernetyki. Stawia na indywidualne rysunki pasujące do osób, które będą na ich podstawie nosiły swoje tatuaże.

Na co dzień jest osobą bardzo życzliwą oraz pracowitą. Można polegać na jego rzetelności oraz skrupulatności w relacjach z klientami. Jego ambicje sięgają wysoko i mogę was zapewnić, że zostaną zrealizowane. Możecie mu w pełni zaufać ale najlepiej jednak po prostu umówcie się z nim na konsultacje. Pogadajcie z Damianem o tatuażach i przekonajcie się sami!

ZAŁOGA

0
Kobiece delikatne tatuaże ilustracyjneOBJEKT dotwork i geometria w tatuażu