Artykuł o studiu tatuażu w Gdańsku

Artykuł o studiu tatuażu w Gdańsku a konkretnie o naszym Sztormie i to nie w byle jakim magazynie ale w Tattoofest! Ale miło się to ogląda i czyta. Po 20-tu miesiącach pracy, nie skromnie mówiąc, zasłużyliśmy sobie. Udało nam się stworzyć fajną ekipę z różnorodną stylistyką w tatuażu. Fajnie, że mamy możliwość pokazania naszego wachlarza możliwości w 152 numerze tego naszego, polskiego periodyku tatuatorskiego. 

Znaleźliśmy się w dziale opowiadającym o polskich salonach tatuażu. Przeczytacie więc krótki wywiad z naszą menadżerką, Agnieszką Sarnacką a także możecie zobaczyć wizytówki osób, które obecnie u nas tworzą. Zabrakło jedynie Flory, która z końcem roku żegna się z nami by próbować swoich sił w tatuażu gdzie indziej. W związku z tym jej przedstawianie zbyt szybko by się zdezaktualizowało. 

Za to mamy już PierceBeti, której z dnia na dzień przybywa klientów na przekłuwanie.

Jej profesjonalizm i wiedza na temat piercingu szybko przekonuje, że nie warto przekłuwać ciało „gwoździem” w piwnicy 🙂

Z nowych tatuatorów a także nowej stylistyki mamy również Igora. Reprezentuje on w naszym studiu tatuażu bardzo specyficzny a także kontrowersyjny styl tatuowania. O gustach ludzie kulturalni nie dyskutują należy jednak odnotować niezaprzeczalny fakt. Proste, czarne, konturowe tatuaże, nieco wyglądające na niedbałe, cieszą się ogromnym powodzeniem wśród młodych ludzi. To przecież oni tworzą trendy współczesnego świata, więc zaufajmy im choć może 30+ juz tego nie zrozumieją. Teraz słowo Ignorant, dzięki tatuażowi, nabrało innego wymiaru.

Dzięki ogromne dla magazynu Tattoofest za zaufanie i obiektywny materiał o działalności naszego studia tatuażu w Gdańsku i zapraszamy wszystkich do zaglądnięcia do NASZEJ galerii. Jeśli myślisz o tatuażu, tam na pewno znajdziesz coś w swoim stylu. Dodam jedynie, że nie kopiujemy innych prac, czasami inspirujemy się sztuką czy fotografią, którą nam przynosicie lub prosicie o jakieś referencje. W naszym salonie tatuażu masz gwarancję, że tatuaż którego będziesz właścicielem jest oryginalny oraz wyjątkowy. Zapraszamy!

0
Czy przekłucie piercing boli, odpowiemy.Czy przekłucie będzie mi pasowało?