Anna Chimera

ANNA CHIMAERA grafika ilustracja

Anna Chimaera grafika ilustracja to nikt inny, jak nasza Avi w monochromatycznej odsłonie. To jej autorski projekt tworzenia tatuaży w czerni z zachowaniem charakterystycznej kreski. Nie używa w nich koloru a w zamian niego bawi się fakturą, formą i tematem tworzonych obrazów na ludzkiej skórze. Pomimo tego jej tatuaże nadal pozostają z łatwością rozpoznawalne a każdy projekt jest tworzony “pod klienta”. Realizuje przyniesione przez Was pomysły przekształcając je w coś co będzie Wam się nosiło z radością do końca życia.

W tatuażach Ani a zatem i w jej autorskich projektach nadal przeważa natura, mnóstwo grzybów, liści, roślin w jesiennym klimacie jak i zwierząt. Popularne w tatuażu wilki, węże czy inne zwierzęta morskie nabierają unikatowości a dzięki jej ogromnemu doświadczeniu możecie być pewni wspaniałego efektu końcowego. Niektóre tatuaże wyglądają jedynie pięknie na zdjęciu czy zaraz po wykonaniu aloe dzięki znajomości rzemiosła tatuatorskiego bedą Was cieszyć zawsze i nie będziecie się ich po kilku latach wstydzić. 

W podobnym a jakże innym stylu pracuje wielu światowej sławy tatuatorów jak Piotr Bemben, Robert Borbas czy Robert Hernandez, którzy byli prekursorami tejże stylistyki na przestrzeni lat.

Zapraszamy do kontaktu z Avi i pogadania o Waszych pomysłach by można je było przekuć w realny tatuaż. Zawsze chętnie porozmawiamy przy kawie, dopasujemy tatuaż do Waszych oczekiwań mając nadzieję, że wnętrza naszego studia tatuażu Sztorm zainspirują oraz zmotywują Was do realizacji marzeń.

 

0
ANNA AVI ARTSPoznań Tattoo Konwent 2018