AVI KOLOROWE GRAFICZNE TATUAŻE

ANNA AVI ARTS graficzne tatuaże.

ANNA AVI ARTS i jej kolorowe graficzne tatuaże są związane z Gdańskiem, ponieważ tutaj się właśnie urodziła. Ukończyła Wzornictwo i Grafikę na ASP. Zanim zajęła się tatuażami, była grafikiem komputerowym a teraz w efekcie tworzy tatuaże. Pracowała przy tworzeniu gier, projektowała plakaty i ulotki. Jej prace inspirowane są botaniką i zoologią. Jest baczną obserwatorką natury.

Zapisz się na tatuaż lub zadaj pytanie.

AVI i jej tatuaże wyróżniają się specyficzną kreską. Charakterystyczny styl pozwala wyróżnić jej tatuaże spośród innych. Z jednej strony subtelne, z uniwersalną tematyką zwierzęco roslinną, z drugiej jednak strony agresywne. Mam w tym miejscu na myśli mocno wbity kolor, duży kontrast podkreślony konturem i wyjątkowe wykończenie prac.

Taki sposób tatuowania gwarantuje trwałość wytatuowanych motywów. Nie “rozmyją się” po latach a ewentualna ich poprawa “na starość” nie będzie stanowiła problemu. Tatuaże Avi nigdy nie stracą na swoim uroku i będą niczym wino dojrzewały pod Waszą skórą.

Avi i jej kolorowe tatuaże jest postacią bardzo barwną. Kocha jazdę na rowerze i generalnie ruch oraz sport. Jest również znawczynią piw rzemieślniczych, o których w nieskończoność można z nią rozmawiać. Miła i sympatyczna kobieta, z którą z przyjemnością ustalicie swój tatuaż na całe życie.

Na koniec dodam, że jest jedną z osób o największym stażu w świecie tatuażu wśród Załogi Sztormu. Wiele lat spędziła w gdańskim Pandemonium, ogromnie zasłużonym studio w historii gdańskiego tatuażu.

Lubi też gotować.

0
LICHO NIE ŚPI KALIGRAFIA I GDAŃSKAnna Chimaera grafika ilustracja