2019 rok w gdańskim studiu

2019 rok w gdańskim studiu tatuażu Sztorm, był bardzo pracowity. Jeśli to czytasz, to znaczy, że nasza robota nie poszła na marne. W dzisiejszych czasach każde nowo otwarte miejsce musi zasłużyć sobie na to, żeby komukolwiek chciało się o nim cokolwiek przeczytać, nie mówiąc już o skorzystaniu z jego oferty.

Największym naszym sukcesem ubiegłego roku jest to, że nadal istniejemy i mamy się coraz lepiej. To był pierwszy w pełni przepracowany rok studia tatuażu z finałem w postaci, dwunastu pracujących tatuażystów, trzech barberów oraz piercingu. Coś, o czym jeszcze kilka lat temu słyszało się jedynie z opowieści o Stanach Zjednoczonych, gdzie już od kilkunastu lat pracują duże salony tatuażu. W Polsce jest to nadal nowość a przeważają wciąż małe, ukierunkowane na konkretny styl pracownie.

Fajnie, kiedy w tych pracowniach widzi się jakość, artystyczne zacięcie i stworzone bezpieczne warunki do wykonywania tatuaży. Jednak często tak niestety nie jest…

Sztorm zaproponował coś innego. W jednym miejscu macie do wyboru wiele styli tatuażu jak i samych tatuatorów. Przecież jakaś chemia musi też zadziałać, że zaufacie i oddacie się w ich ręce. Dlatego to Wy decydujecie, u kogo sobie zrobicie tatuaż.

Ta formuła sprawdza się co nas ogromnie cieszy. Cały czas staramy się podnosić jakość dosłownie wszystkiego oraz być szeroko pojęto aktywni. Zwięczeniem jest Wasze zadowolenie wyrażone uśmiechem i słowem dziękuje.

Zobacz jaką mamy propozycję dla Ciebie TUTAJ

a także na inne filmy z życia naszego studia tatuazu, które możecie obejrzeć TUTAJ. Zasubskrybuj proszę nasz kanał na You Tube.

0
Ignorant nowa moda w tatuażuŻycie tatuatora według Davee Blows