12 miesięcy Sztorm Tattoo Studio

12 miesięcy Sztorm Tattoo Studio to nie dużo tak jak dla każdego, dużego projektu. Prawdę mówiąc jednak moi drodzy, wreszcie minął rok! Bardzo trudny i ogromnie rozwojowy czas. Pomimo tego, że mamy wielkie doświadczenie w branży, zdobyte w Kult Tattoo Fest, TatStudio jak i Ferajnie, nie wszystko poszło gładko, ponieważ napotkaliśmy na szereg problemów, jak przy każdym nowo otwieranym projekcie.  W rezultacie  poradziliśmy sobie i wreszcie otworzyliśmy Sztorm 12 maja 2018. Podsumowując krótko, warto było.

Wielu nie wróżyło nam sukcesu, ale jeszcze więcej dobrych ludzi nas dopingowało i pomagało. Pomimo wszystko, Studio Tatuażu Sztorm z miesiąca na miesiąc nabiera mocy i zalewa swoimi tatuażami Trójmiasto. Cieszymy się ogromnie, że tak szybko udało nam się zyskać Wasze zaufanie, ponieważ daje nam to ogromnego kopa do dalszej pracy. 

Klienci

Dla przykładu, w ostatnim czasie trafił do nas taki komentarz:

“W ramach podziękowania opiszę troszkę obszerniej moja wizytę. Pierwsze wrażenie po wejściu do lokalu bardzo pozytywne. Wystrój lokalu nowoczesny, czysty, dający wrażenie lokalu „premium”. Ponieważ był to mój pierwszy tatuaż. Wyglądałem jakbym się odciął od wycieczki. 

Po podejściu do kasy przywitał mnie z otwartym, miłym nastawieniem Pan, który na moje „dzień dobry”, wstał, wyciągnął dłoń i śmiało, jakbyśmy byli dobrymi znajomymi odparł. Cześć. To Ty dzisiaj dzwoniłeś? Zaraz zostałem zapytany o jakąś kawę, herbatę lub coś zimnego do picia. Następnie zostałem przyjęty przez „Praktykantkę”. Także ta Przemiła dziewczyna profesjonalnie podeszła do tematu. Doradziła oraz pomogła przy wyborze projektu. Widzieliśmy się pierwszy raz a rozmowa i żarty cały czas się kleiły.

Wykonanie i przebieg wykonania tatuażu było bardzo sterylne bo zaobserwowałem: podwójne mycie rąk u Pani oraz często zmieniane rękawiczki jednorazowe. Igła była przy mnie wyciągana z opakowania oraz stanowisko obwinięte folią. Wszystko to zapewniało jak największą sterylność miejsca.

Tatuaż był małym, pierwszym projektem jaki postanowiłem sobie zrobić. Po wszystkim zostałem poinstruowany jak postępować z tatuażem przez najbliższe dni oraz tygodnie. Cena wykonania tatuażu wyniosła mnie 200zł. Może i dużo, nie wiem. Nie znam cen u konkurencji. Za coś, co wykonujemy na lata, wolę zapłacić więcej i mieć pewność profesjonalizmu, atmosfery i wykonania jakie miało miejsce. Po opłaceniu, ku mojemu zdziwieniu, otrzymałem firmową smycz, jakąś zawieszkę, naklejkę, magazyny Tattoofest. Miłe podziękowanie z ich strony za mój wybór. 

Jeżeli ktoś jak ja szuka w Trójmieście jakiegoś salonu tatuażu, to śmiało i z czystym sumieniem mogę polecić owe studio. 

Jeżeli zdecyduję się w późniejszym czasie na jakiś jeszcze tatuaż, na pewno będzie to Sztorm.

Podsumowując, podziękowania jeszcze raz dla Praktykantki i Pana za ladą za to wszystko o czym już wspominałem.

Michał Nowicki.”

Tatuatorzy

Każdego z naszych tatuatorów wyróżnia specyficzny styl, ponieważ Studio Tatuażu Sztorm gwarantuje, że dla każdego znajdzie się coś atrakcyjnego. Ktoś lubi realizm? Proszę bardzo. Styl graficzny? Mamy to. Tradycyjny czy New School? Nie ma problemu. Mrok czy może kolorowy świat surrealizmu? Zapraszamy. Podsumowując, jesteśmy dla każdego.

To właśnie tatuatorzy są dla nas najważniejsi, zaraz po klientach, ponieważ to oni tworzą atmosferę. To do nich chcecie wracać. Ich pasja do rysunku a w konsekwencji do tworzenia tatuaży, nigdy się nie kończy, bo nawzajem inspirują siebie i swoich klientów. Z każdym kolejnym  tatuażem zaskakują ponownie, dzięki podnoszeniu swoich kwalifikacji. W ostatnim roku gościliśmy w naszym studio kilkudziesięciu wspaniałych artystów z całej Polski. Tak właśnie tuszujemy Gdańsk i dlatego uczymy się nowych technik, poznajemy trendy i różne podejścia do sztuki tatuowania.

Odwiedziliśmy najważniejsze festiwalu tatuażu w Polsce, a zatem zgodnie z ambicjami, wkrótce czas zacząć odwiedzać te zagraniczne. 

Miejsce

Gdańsk Wrzeszcz, a w nim nowoczesne, industrialne osiedle Garnizon. Prawdopodobnie jest to jedna z najważniejszych inwestycji Trójmiasta w ostatnich latach. Wciąż powstaje, a my w jego samym epicentrum. W rezultacie jest to wspaniałe miejsce do mieszkania, odpoczynku, jak i pracy. Z powodu różnorodności stało się wręcz symboliczne. „Wybudowanie” salonu tatuażu w takim miejscu kosztowało nas wiele nieprzespanych nocy. Weszliśmy do lokalu z gołymi ścianami, a jednak swoimi pomysłami, aranżacją złamaliśmy stereotypy typowego, trójmiejskiego studia tatuażu. W efekcie postawiliśmy na jakość, która zawsze i pod każdym względem jest dla nas najważniejsza. Dlatego dzięki takiemu wyzwaniu, spędzamy we wnętrzach Sztormu miło czas oraz tworzymy piękne rzeczy. W związku z tym, mamy nadzieję, że i Wy czujecie się u nas jak w miłym i bezpiecznym miejscu. Stawiamy na profesjonalizm i łamanie zasad. To jest świat tatuażu, a nie herbatka u cioci!

Zapraszamy Was do nas po tatuaże lub na dobrą kawę czy organiczną herbatę Fair Trade. A może po prostu na rozmowę o tatuażach. Ten temat stał się tak szeroki, że możemy wymieniać się poglądami przez całe godziny i nie zbaczać ani na chwilę na tematy polityczne czy religijne, które w tym miejscu nie są godne szczególnej uwagi.

Ponieważ tatuaż to jedyna rzecz, która będziemy nosić do końca życia.

Być może wszystko inne się zmieni!

12 miesięcy Sztorm Tattoo Studio to zaledwie początek pięknej i mamy nadzieję, nie kończącej się historii.

 

0
Warsaw Tattoo Days 2019Jak dojechać do studia tatuażu?